rreth nesh

RRETH NESH


HOTEL CITRUS

Një mënyrë e bukur për t'u çlodhur

I vendosur në Ksamil, 2 minuta më këmbë nga Sunset Beach, Hotel Citrus ka akomodim me kopsht, parkim privat falas, tarracë dhe bar. Me WiFi falas, ky hotel me 4 yje ofron një recepsion 24 orë. Hoteli ka dhoma familjare.

Dhomat e hotelit përmbajnë kondicioner, një dollap, një ballkon me pamje nga kopshti, një banjo private, një televizor me ekran të sheshtë, shtresa krevati dhe peshqirë. Dhomat do t'u ofrojnë mysafirëve një frigorifer.

Hotel Citrus ofron një mëngjes kontinental ose vegan. Pikat e preferuara të interesit pranë akomodimit përfshijnë plazhin e Ksamilit, plazhin Coco dhe plazhin Bora Bora. Aeroporti më i afërt është Aeroporti Ndërkombëtar i Korfuzit, 58 milje nga Hotel Citrus.

Gjeni Hotelin Perfekt

SHËRBIMET

Facialitetet Tona

Të Përgjithshme

Dyqane në vend, Hipoalergjike, Kondicioner, Dysheme me pllaka/mermer, I papërshkueshëm nga zëri, Dhoma familjare, Dhoma jo duhanpirëse

Siguri & Mbrojtje

Fikëse zjarri, CCTV jashtë pronës, CCTV në ambiente të përbashkëta, Alarmet e tymit, Alarmi sigurie, Siguria 24 ore, I sigurt

Ambienti Jashtë

Mobilie poër ambient jashtë, Zonë plazhi, Ballkon, Tarracë, Kopsht

Media & Teknologji

Televizor me ekran të sheshtë, Kanale kabllore, Kanale satelitore, Televizor

Kuzhinë

Tavolinë ngrënie, Produkte pastrimi, Frigorifer

Ushqim & Pije

Kafene në vend, Bar

PYETJE TË SHPESHTA

Rreth Hotel Citrus

Çfarë lloj mëngjesi shërbehet në Hotel Citrus?

Vizitorët që qëndrojnë në Hotel Citrus mund të shijojnë një mëngjes me vlerësim të lartë prej qëndrimit të tyre (rezultati i vlerësimit të mysafirëve: 8,5).

Opsionet e mëngjesit përfshijnë:

• Kontinentale

• Vegane

• Bufe

Sa afër plazhit është Hotel Citrus?

Plazhi më i afërt është vetëm 200 m nga Hotel Citrus.

Sa kushton qëndrimi në Hotel Citrus?

Çmimet në Hotel Citrus mund të ndryshojnë në varësi të qëndrimit tuaj (p.sh. datat që zgjidhni, politika e hotelit etj.). Shikoni çmimet duke futur datat tuaja.

Sa larg është Hotel Citrus nga qendra e Ksamilit?

Hotel Citrus ndodhet 700 m nga qendra e Ksamilit.

KENI ENDE PYETJE? NA KONTAKTONI