HOTEL CITRUS

Pak Rreth Nesh

I vendosur në Ksamil, 2 minuta më këmbë nga Sunset Beach, Hotel Citrus ka akomodim me kopsht, parkim privat falas, tarracë dhe bar. Me WiFi falas, ky hotel me 4 yje ofron shërbim recepsioni 24 orë. Hoteli ka dhoma familjare.

Dhomat e hotelit përmbajnë kondicioner, një dollap, një ballkon me pamje nga kopshti, një banjo private, një televizor me ekran të sheshtë, shtresa krevati dhe peshqir. Dhomat do t'u ofrojnë mysafirëve një frigorifer.

Gjeni Hotelin Perfekt

DHOMAT & AKOMODIMI

Dhomat Tona

Dhomë Familjare

Kjo dhomë familjare me kondicioner përbëhet nga një televizor me ekran të sheshtë me kanale kabllore, një banjo private si dhe një ballkon me pamje nga kopshti. Njësia ka 3 krevate.

24 m² • 2 Krevate Teke / 1 Krevat Dopio • 1 Tualet • Ballkon

Dhomë Katërshe

Kjo dhomë katërshe me kondicioner përbëhet nga një televizor me ekran të sheshtë me kanale kabllore, një banjo private si dhe një ballkon me pamje nga kopshti. Njësia ka 3 krevate.

34 m² • 2 Krevate Teke / 1 Krevat Dopio • 1 Tualet • Ballkon

Dhomë Treshe (Pamje Deti)

Kjo dhomë treshe me kondicioner përbëhet nga një televizor me ekran të sheshtë me kanale kabllore, një banjo private si dhe një ballkon me pamje nga kopshti. Njësia ka 2 krevate.

30 m² • 1 Krevat Tek / 1 Krevat Dopio • 1 Tualet • Ballkon

SHËRBIMET

Facialitetet Tona

Shërbimet

Mirëmbajtje ditore, Këmbim valutor, Shërbim hekurosjeje, Pastrim kimik, Lavanderi

Komoditetet e Dhomës

Prizë pranë shtratit, Raft për tharje për veshje, Raft rrobash.

Dhoma e Gjumit

Shtresa krevati, Dollap ose Garderobë.

Tualet

Letër higjienike, Peshqirë, Banjë ose dush, Shapka, Banjo private.

Parkim

Parkim falas privat është i mundur në vend (rezervimi nuk është i nevojshëm). Parkim në rrugë, Parkim i aksesueshëm.

Internet

Wi-Fi është i disponueshëm në të gjitha zonat dhe është pa pagesë.

Mëngjesi

MËNGJESI

I SHËNDETSHËM DHE MODERN.

Një bude, mëngjes kontinental ose vegan është në dispozicion çdo mëngjes në pronë.

Komentet

Çfarë Thonë Të Ftuarit Tanë